להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 

 

 

 

 
מאז שאני זוכרת את עצמי, עוד מהיותי ילדה, טיפלתי באנשים באהבה דרך מגע. מקומות כואבים בגוף של אנשים בקרבתי, קראו לי להקשיב להם ולהרגיע במגע. בתחילה החיבור היה אינטואיטיבי בלבד, עם הזמן, כמובן ששולב בו ידע שרכשתי בשקיקה ואהבה :-) שהיא מילת המפתח לעשייה שלי בכללותה ... 

כיום, לאחר שנים רבות של נסיון בטכניקות שונות, של ריפוי דרך מגע, תנועה ואנרגיה ובחיבור וגישה לאנשים ברבדים עמוקים, אני מרגישה שזוהי זכות לאפשר למטופלי, מרחב לריפוי, העצמה וצמיחה.

מפגש טיפולי אורך כשעתיים ומותאם לצרכי המטופל/ת. המפגש משלב בתוכו אבחון, שיחה, בחירת שמנים המותאמים באופן יחודי למטופל/ת (כולל הסבר על מהות השמן והזיקה הרפואית לגוף ולנפש שלנו ), עיסוי במגע מרפא (כשעה ורבע מתוך השעתיים) וקרניו סקראל (בהתאמה) ולפי הצורך  ובנוסף, אני נעזרת בכוחות הריפוי העוצמתיים של אבני מרפא, קריסטלים שונים, המאזנים את הגוף הפיסי שלנו, כמו גם את גוף הרגש. 
השילוב היחודי בין כלי הטיפול הללו יוצר מרחב לריפוי ומסוגל לחולל פלאים עבור זה שמשתוקק, מוכן ובשל לצאת לדרך של ריפוי וצמיחה בגופו ובחייו.
תהליכי ריפוי דורשים את הזמן הנכון להם ולכן לכל מטופל/ת, לפי צרכיו האישיים, מותאם תהליך ריפוי שונה מבחינת מספר המפגשים  ואופיים.

הטיפולים בהם אני מטפלת הם:

*שטיפה אנרגטית בשיטת ד"ר נאדר בוטו 

*טיפול מגע הוליסטי משולב  (מפורט למעלה)

*עיסוי לנשים בהריון (משבוע 27 של ההריון) - מותאם לתקופה הכל כך רגישה ומופלאה זו של האשה ההרה והעובר. בהריון השילוב של שמנים ארומתיים בשמן הבסיס (שקדים מתוקים או זרעי ענבים) מתמקד בשמנים ספציפיים המותאמים להריון .

*טיפולי הילינג (גם בשילוב קריסטלים) - מטפל בבעיות פיסיות מגוונות ובמורכבויות רגשיות רבות.

*ויקה - ניקוי אנרגטי של חסמים, ו/או אנרגיה קשה שאנו סוחבים אתנו מזה זמן רב ומקשה עלינו לממש עצמינו,לפרוץ דרך ולצמוח בכל תחום בחיינו, לאחר הפתיחה והשחרור אנו יוצרים זימון אנרגטי חדש למקום הנקי והמוכן שיצרנו.
הויקה מטפלת בתחומים כמו: מציאת אהבה וזוגיות בריאה ומאושרת, בעיות פריון שונות המעכבות כניסה להריון, או שמירה על הריון קיים, תמיכה בתהליכי ריפוי של מחלות שונות, העצמת השפע בחיינו והצלחה בכל תחום, בו נרצה לפרוץ דרך.
הויקה משתמשת בסמלים עתיקי יומין, הממקדים אותנו בחיינו בתחום אותו אנו מבקשים לרפא ולהעצים.

*יעוץ והכוונה בפתרון קונפליקטים בעזרת קלפים צועניים - מפגש מרתק עם חיינו ! ! !
מבט על, המאפשר הסתכלות שונה על ההתמודדויות בחיינו ויצירת בחירות חדשות ושונות, מאלו שאנו מורגלים בהן, כך שהשינוי לו אנו מייחלים, סופסוף מתאפשר והדרך נפתחת.

*מפגש יוגה טיפולי - תומך בתהליכי שיקום שונים שאנו עוברים בגופנו. יכול לעזור בקשיי תנועה שונים, כתוצאה מתאונות וניתוחים,בעיות יציבה,  בעיות נשימה, ובעיות רגשיות, שעלולות לפגוע בדימוי העצמי שלנו ולכן גם בדרך בה אנו נעים בעולם. 
כל טיפולים ניתנים, כמובן על ידי, שולמית, בשמחה ובהרבה אהבה.
  • ניתן להזמין שובר מתנה לכל אחד מהטיפולים

להזמנת עיסוי מחזק ומפנק...

   
   

שולמית קסטנר   04-9937252, 052-2837182

לייבסיטי - בניית אתרים