להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> טיפול בשטיפה אנרגטית בשיטת ד"ר נאדר בוטו
טיפול בשטיפה אנרגטית בשיטת ד"ר נאדר בוטו          
 
שטיפה אנרגטית לפי שיטת ד"ר נאדא בוטו

הטיפול בשטיפה אנרגטית נועד לשחרור טראומות, שבעקבותיהן נוצרה פגיעה בזרימת האנרגיה לאיברים השונים, או בעיות תפקוד שונות של הגוף שבאות לידי ביטוי במחלות שונות. מהות הטיפול היא זיהוי המשבר והעלתו לרמת המודעות של המטופל, בצורה שתאפשר לסלק את החסימה ולהחזיר את הזרימה האנרגטית למצב זורם, מאוזן ובריא.
פעמים רבות, אין אנו זוכרים את המקור לאירוע, שיצר את החסימה בגופנו וזו הובילה למחלה שעמה אנו מתמודדים. יתכן והמקור הוא משבר שהיה לפני שנים רבות, אשר לא עיבדנו אותו עדיין ובמהלך השטיפה נוכל לגעת במה שהוביל לחסימה ע"י הזרמת אנרגיה, שתשחרר את כל הגוף, על 7 המרכזים שבו ולאורכם של המרידיאנים (12 המרידיאנים עוברים לאורך הגוף, מכפות הרגליים ועד הקודקוד, והם 2 הקטבים הראשיים שלנו).
במהלך הטיפול, המטופל שוכב על מיטת הטיפולים, כשכפות רגליו ניצבות על המיטה צמודות לאורך התהליך כולו, ברכיו מפושקות בזוית והוא נושם בהתאם להוראות המטפל. המטפל יוצר גירוי פיסי באמצעות ידיו, ע"י נגיעה בנקודות שונות, המשפיעות על פתיחת 7 מרכזי האנרגיה בגוף (בראש, בעורף ובמרכז הגוף). במהלך הטיפול מוזרמת אנרגיה רבה היוצרת תגובות של שחרור לחץ וחסימות מהגוף הבאים לידי ביטוי ברעד בגוף. הרעד הוא טלטול החסימות והוא זה שמאפשר להן להשתף החוצה. פעמים רבות ילווה הרעד בתגובות רגשיות כמו: צחוק, בכי, צעקות ויתכנו גם תחושות פיסיות כמו: זרמי חום, קור, עקצוצים ועוד... החסימה המשתחררת יכולה להיות מלווה במראות, צלילם, ריחות, זכרונות ובאותה מידה יכולה להשתחרר גם ללא מודעות לתוכן המדוייק של החסימה.
אתם מוזמנים לקרוא פרטים נוספים אודות ד"ר נאדר בוטו , רפואה אנטגרטיבית ושטיפות אנרגטיות.

שולמית קסטנר   04-9937252, 052-2837182

לייבסיטי - בניית אתרים